Hozzászólás Törlési Kérelem

Ha úgy véli ez a hozzászólás nem tükrözi a valóságot, vagy a telefonszám tulajdonosára vonatkozólag sértő szavakat tartalamaz, vagy esetleg Ön a szám tulajdonosa, és nem szeretné ha ez a hozzászólás megjelenne a telefonszáma alatt itt kérheti annak eltávolítását.


0615009514 / +3615009514

Kiss Béla jelentkezett be a telefonomon késő este 22:12-kor,hogy én nyertem egy egészségügyi csomagot. Egyértelmű,hogy csaló és adathalász,mivel én nem vettem részt nyereményjátékon, és soha nem érdekeltek a promóciók. Budapesti a szám. Nem szabad felvenni. Ötletem sincs,hogy milyen módon jutott hozzá a mobiltelefonom számához,mivel azt a Yettel titkosította. Agócsné Nemes Katalin vagyok Székesfehérvárról

Törlés oka:*


Sajnáljuk, de ez a böngésző nem támogatott vagy a JavaScript nincs bekapcsolva. Töltse le a Google Chrome vagy Mozilla FireFox böngészők egyikét.