Hozzászólás Törlési Kérelem

Ha úgy véli ez a hozzászólás nem tükrözi a valóságot, vagy a telefonszám tulajdonosára vonatkozólag sértő szavakat tartalamaz, vagy esetleg Ön a szám tulajdonosa, és nem szeretné ha ez a hozzászólás megjelenne a telefonszáma alatt itt kérheti annak eltávolítását.


0614452324 / +3614452324

Felcsuti Henrik szégyenérzete egyenlő a nullával. Már engem is kipécézett. Innen Pest vármegyéből a (23) 814 896-os számról hívott tegnap este 9-kor. Ma viszont már innen Budapestről a (1) 445 2324-es számról hívott hajnalban fél 5-kor. Éjszaka aludnia kellene,nem telefonálgatnia. Nem szabad obszcén szavakat használni itt a közösségi komment oldalon,így nem teszem,pedig szerettem volna Felcsutira. Horváth Istvánné vagyok a Hajdu-Bihar vármegyei Ebesről

Törlés oka:*


Sajnáljuk, de ez a böngésző nem támogatott vagy a JavaScript nincs bekapcsolva. Töltse le a Google Chrome vagy Mozilla FireFox böngészők egyikét.