Hozzászólás Törlési Kérelem

Ha úgy véli ez a hozzászólás nem tükrözi a valóságot, vagy a telefonszám tulajdonosára vonatkozólag sértő szavakat tartalamaz, vagy esetleg Ön a szám tulajdonosa, és nem szeretné ha ez a hozzászólás megjelenne a telefonszáma alatt itt kérheti annak eltávolítását.


06705621226 / +36705621226

Nagymamámat keresték tegnap erről a számról, a Magyar Nemzeti Bank alkalmazottjának adta ki magát valaki. Azt mondta Neki, hogy XY nevű ember 150.000 forintot emelt le a számlájáról.
A mamám mondta, hogy a bank biztosan értesítette volna, ha ez történik, és szerencsére nem adott meg semmilyen adatot, amit kértek.
Utólag pedig ellenőrizte a banki egyenlegét és nyilván nem hiányzott róla az összeg.

Törlés oka:*


Sajnáljuk, de ez a böngésző nem támogatott vagy a JavaScript nincs bekapcsolva. Töltse le a Google Chrome vagy Mozilla FireFox böngészők egyikét.