Ezt a telefonszámot 10778 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Ezen a héten már kb. 10x hívott, csak ma 3x. Letíltottam már az elején de így is zavar, hogy tiltott hívásként megjeleník. Nem lehetne ez ellen valamit tenni?
ezen a számon kerestek kérem hivjon hajdu mihály
decemberben háromszor hivott ,az elsőt felvettem,de nem szólt bele.Az utóbbi kettőt már fel sem vettem.Talányos!
Hetente hívogatott, késön vettem észre, aztán egyszer vissza hívtam a vonal másik végén csak egy szuszanás volt. Kinyomtam a hívás és letiltottam a számot. Anyukájával szorakozzon!
2mp után letette
Engem is hívott , felvettem majd 2 másodperc mulva megszakadt, nem szólt bele senki.
Engem is hívott de letiltottam adathalász!
Szintén UPC direct nevében szerződés hosszabbítás ügyében kerestek. Tudta az előfizetői adataimat. Nagyon hivatalosnak tűnt. De nem történt semmi módosítás. Lehet, hogy adathalászok?
upc ditect tol hivtak ezen a szamon es a a szerzodesem hosszabbitasa ugyeben.
Augusztus 11. Óta mindennap próbálnak hívni. Mióta letiltottam a számot. Egyszer felvettem, néma csend, így fogtam és letiltottam. De nagyon kitartóan naponta hívnak... Sikertelenül :)