Ezt a telefonszámot 2326 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Naponta többször kapok hívást, a szám vége hol 01, hol 03, ma már 04 volt, hiába letiltottam csak bejön a hívás
Egy automata nőihang szólt a telefonba, hogy "Erika vagyok", majd megszakította a vonalat. Vigyázat, átverés lehet!
Valami Holiday Kft vagy Zrt-től hívtak, hogy ügyfeleiknek a cég születésnapra alkalmából szeretnének egy egészségmegőrző csomagot ajánlani. Miután mondtam h nem kérek ilyet, letette a telefont. Nem is létezik ilyen cég, ezzel a tevékenységgel plusz nem is vagyok az ügyfelük. Csalás.
+36 1 474 3903 számról 2026.01.02.-án 15:42-kor csörgött, felvettem, senki sem szólt bele, lecsapta… 🤷♂️
Én is kaptam 00 01 03 véggel.
Azt nem értem miért nem engedi a gépem letiltani?
Másokat enged,ezeket nem.
Sőt azt sem írja hogy spam.
Először csörgött a telefon, mintha én hívtam volna, utána beleszólt egy hölgy tört magyarsággal, nem értettem milyen cégtől hív. Mondta a nevemet, hogy velem akar beszélni. Átverést sejtettem, és letettem.
Naponta többször csörög, Google átverésként jelöli, letiltottam
-Naponta többször csörög ez a szám, vagy a vége a számsornak változik. 900, 901, 902, 903, 904. ma eddig 5 x 11,12 óra és 16,21 között. Nem tudom mit akarnak de nagyon idegesítő.
Szélhámos..
Mindig azt mondják, főleg nyugdíjasoknak, h ismeretlen számot NE vegyünk fel. És örökké cseszegetik az embereket az ilyen pénzhajhász alakok. Még ragozhatnám tovább.
Édesanyukádat hívd nagyon várja!
Hasonló számomról kapok hivásokat. 3at egymás után, más-más de budapesti szamról. Ezt naponta 3x teszik meg. Temu is írt, hogy én léptem e be. NEM. szerintem van összefüggés.
Sajnos többször hívnak és sokan, különböző számokról.Van aki nem szól bele, csak szórakozik. Már fel sem merem venni a telefont. Most ismét hívott egy hölgy ezen a számon. Sajnos felvettem! Erőszakosan akar küldeni valami csomagot 23 ezer forintért. Többször elmondtam, hogy nem kérem, de erőszakoskodott, és kérte a címet hova küldje. Hát nem udvariasan és szinte kiabálva én is elküldtem. Hova nem jutunk! Ha nem akarnak ismeretlen csomagot kapni, ne vegyék fel, vagy küldjék el a hívót valahova! Mondjuk, dolgozni, zaklatások helyett!!!
Naponta többször is hívnak.
Először felvettem, nem szóltak bele, azóta nem veszem fel.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.