Ezt a telefonszámot 541 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Hívott a szám, egy férfi hang, a háttérben egy női hang volt hallható. Mondta, hogy Szabó Péter részére ön utalt 6800000 Ft-ot. Sem a név, sem az összeg nem ismert. Mondta a hívó, hogy menjek be a bankomba, jelentik a rendőrségnek is.
Mondtam : nyugodtan, ön egy csaló viszlát, és letettem a telefont.
Vigyázz, csaló, egyértelmű 😞
Igen felhívott egy nő,a K&H tól,elkezdte mondani hogy gyanús pènzmozgást vettek èszre a számlámon,valami 2500euró utalást,elmèletileg ma már kètszer próbálkoztak, csak eddig jutottunk,mivel nekem nincs magyar számlám S nem is K&H,fogtam ès kinyomtam
Banki csaló!!!
Vigyázzatok!
Pénzlenyúlás!
OTP-től vagyok. Valaki nagyobb összeget akar levenni a számlámról azért hívott. - Nincs is annyi pénz rajta! Mondtam —és letette.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.