Ezt a telefonszámot 58585 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Jó lenne ha Vodafon kivizsgáltatná a rendőrséggel ki az aki szórakozik a megrendelőkkel.
Kamu, vodafone-osnak adja ki magát.
Erről a telefonszámról 2021.augusztus 27-én azért hívtak, hogy bekapcsolnák az internetet a tv szolgáltatás mellé. Megmondtam hogy NEM KÉREM. Két hét mulva jött az e-mail: BEKAPCSOLTÁK!!!?? Hol a hanganyag?????????? Intézhetem a megszüntetést.
Írjanak emailben ha akarnak valamit
Ahogy felveszem, rögtön lerakja.Letiltottam!
0630 7507765
Ahogy felveszem, megszakad. Hetvégén meg ne zaklassanak!
Vodafon. Volt UPC. Egy kedves ügyintéző hívott előfizetés meghosszabbításával kapcsolatban.
Vodafone, volt UPC. Letíltottam, írjanak email-t ha valamit akarnak ajánlani, stb.
Engem is többször hívott, de mire felvettem volna lerakta. Ráadásul mindig munkaidőn kívül. Ha tényleg Vodafone csomagokat szeretne értékesíteni, akkor miért nem munkaidőben hív és miért rakja le azonnal?
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.