Ezt a telefonszámot 11020 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Vissza hivni nem lehet öket????
A párom számát rendszeresen hívja ez a telefonszám. A hozzászólók írják, hogy átverés lehet. Az érdekes az, hogy a páromék tartoznak az Otp faktoringnak, de mindig időben fizetnek! Mivel így aztán tényleg ráakadhatnak olyanokra is akik a cég ügyfelei sok embert átvághatnak. A minimum annyi lenne az OTP faktoring részéről, hogy legalább a honlapjukon felhívják erre a csaláskísérletre a figyelmet!
Ez nem OTP faktoring én is most beszéltem velük
Engem is hívott ez a szám... valószínűleg csalók..valahonnan ellopták az adatot S most próbálkoznak hogy tudnának átverni.. nem OTP faktoring .0612676096 nekik ez a számuk..
Nem szabad fel venni csalók a páromat is hívták hogy fizessen be 5000 Ft ot hol ott nincs is tartozása!!!!
GOMBÁR ISTVÁN ZOLTÁN VAGYOK Engem is hívtak erről a telefon számról és nem tudom hogy igaz e vagy át verés
Napok ota hivogat, de a telefonom kiirja hogy potenciális csalás. Rákerestem itt, és mivel otp faktoringot irtak ezért felhivtam az otp faktoringot! Ott mondtak hogy nalluk nincs ilyen telefonszám. Ugyhogy csalok!
Otp faktoring többször hívott.tartozásom nincs.rebdőrséghez fordulok,feljelentem
OTP faktoring
OTP Faktoring telefon automata.