Ezt a telefonszámot 3054 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Csaló Figyelmeztetés.
Binance Fraud Scam !!! Be careful. want to steal your crypto. Report it to police before they steal more.
Engem most hívtak erről a számról, most kerestem rá, tudakozó majd ez.... akkor megy a tiltás qva anyjukat :D
.Binance-on van anti-phishing kód. Ezt elvileg minden üzenet és e-mail végére odateszik. Ha erről a számról hívva nem mondják be, akkor biztos kamu
Binance csalás!Ami viszont érdekes,hogy honnan szedték hogy van fiókom?…meg hogy a telefonszámomat ami nem
Nyilvános honnan tudják….tök érdekes…lehet csinálok egy fiókot…
21:54-kor hívott. Nem vettem fel, megy egyből a tiltás
Engem is hívott először nem tudtam felvenni, mert edzésen voltam, visszahívtam volna, de ki volt kapcsolva (mondom wtf) bár a telefon írta, hogy spam de nem gondoltam volna hogy 20as számról próbálkoznának és a pofátlan most 21:20kor hív, felveszem: gépihang... Köszöntöttem az édes anyját és rányomtam aztán bejelentettem, hogy spam. Vigyázzatok!
Engem is hívott, letiltottam.
A Binance fiókok adataihoz próbálnak hozzáférni. Kíváncsi voltam mi a módszer, az elején egy géphang elkezd diktálni egy számsort, majd azt mondja, hogyha nem én kezdeményeztem a bejelentkezést, akkor nyomjam meg az egyest. Átkapcsol a csalóhoz, általános kérdéseket tesz fel: mennyi pénz van az account-omon (LOL), milyen autentikációt használok, a jelszavam különbözik-e a más fiókoknál használt jelszavaimtól :D Erre én nyilván mondtam valamiket. Konkrétumot egyébként tényleg nem kérdezett, úgyhogy nem voltam benne 100%-ig biztos hogy kamu. Lebegtette, hogy hát tegnapelőtt valaki igenis próbált bejelentkezni a fiókomba.
Nyilván itt már jött a trükk, hogy hát át tudjuk tenni egy olyan wallet-ba, ahol nem éri el senki más, csak én élő videós azonosítással, és töltsem le a SafePal-t, de közben mondta is, hogy keressek rá, partnerségben vannak a Binance-szel. Aztán itt már meguntam, mondtam hogy egy pár percet kérek míg végiggondolom, egyből befeszült hogy az én pénzem, azt csinálok vele amit akarok, de nincs biztonságban. Amikor megismételtem hogy egy ismeretlen app-ot most nem töltenék le egyből a mobilomra, és később visszahívnám őket, akkor már nyilván bedurcizott és egyből bontotta a vonalat. Biztonság kedvéért ha még nincs beállítva security key és vagy Google Authenticator, akkor pótoljátok, akkor kezdtem el nagyon érdekelni a drágámat, mikor azt kamuztam, hogy csak kétfaktoros azonosítás használok e-mailben.
Spam. Géphang számolt vissza. Csalás lesz.
Automata kezdett el valamit Binance-el kapcsolatban mondani, egyből kinyomtam.
Spam kriptocsalás valószínűleg
Ha felvettem nem történik semmi, ugye?
Binance account-al kapcsolatosan akarnak infókat kicsikarni. SPAM, CSALÁS. Ne adj meg semmilyen adatot!
Gesprekken van 06202946800 en 06202949800. Spam.
Binance. Feltérképezik a potenciálisan törhető account-okat. nyomjátok ki és jelezzétek hogy spam.
06202946800 és 06202949800 is hívogat. Spam.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.