Ezt a telefonszámot 1945 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Mackó nadrágos Tibi..😂😂😂
RedCross! ❌❌❌
Széki “Úr” nem a legélesebb kés a fiókban..
Nem ajánlom!
Mackónadrágos “Ügyvezető” 😂😂
Széki Tibor egy megfáradt, kifejezetten alacsony intelligenciahányadossal rendelkező retardált ember..
Önbíráskodás, rágalmazás, zaklatás és zsarolás megvalósítása miatt mindenképpen feljelentem az illetőt és a cégét. Szerencsére a biztonsági kamerák mindent rögzítettek.
SZéki Tibor 2310 Szigetszentmiklós, Kamilla köz 7A alatt várja a családját fenyegető embereket. Elvégre ő is azt csinálja! A bekokainozva balesetet okozó, nőverő és balhézó Curtis testvére. A másik testvérére Széki Lajosra, akit az egykori válogatott labdarúgó, Katzenbach Imre brutális meggyilkolásával vádolnak 30 évet kért az ügyészség. Az egész család válogatott börtöntöltelékek és bűnözők gyülekezete.
Széki Tibor (an: Csokán Julianna) ügyvezető (vezető tisztségviselő) 2310 Szigetszentmiklós, Kamilla köz 7 A - Gengszter!
RedCross! ❌❌❌
Széki Tibor egy megfáradt, kifejezetten alacsony intelligenciahányadossal rendelkező retardált ember, aki méltó képviselője a Hori-Zone Kollektor Kft-nek! A színvonal kötelez!!!! 🤔🙃
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.