Ezt a telefonszámot 3647 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Szintén sms érkezett erről a számról, senki se kattintson a linkekre amit erről a számról küldenek!
Elvileg csomagom fog érkezni ma, sms-t kaptam róla. Nincs rendelésem
csaló adathalász, kamu lnket ad meg.
Sziasztok! Én most kaptam egy ilyen SMS-t ezzel az üzenettel:
Épp most fizetett 9 000 HUF -t Markovics Va... -cégnek. - https: s.valami.valami abcdefgh (linken szándékosan változtattam nehogy valaki rákattintson)
Természetesen nem fizettem semmit ilyen összeggel és eszembe se jutott rákattintani az eredeti linkre sem.
A hozzászólás linket tartalmaz. Legyen körültekintő!
Nekem arról küldtek SMS-t, hogy valaki feltörte a gmail-es címemet és egy link van benne, hogy visszaszerezzem. Jött egyébként email is ugyan ebben az időpontban egy account-security-noreply@accountprotection.microsoft.com címről. A gondom csak az, hogy gmail-em van, nem microsoft... Egyébként abban a linkek valódiak, csak tényleg nem értem, hogy lehet, hogy microsoft fiókot írnak, amikor nekem gmail-em van... :D
Sameday,Easybox-tól jön az üzenet,ha valami gond van a csomaggal kapcsolatban! Valós!!! Nem adathalász vagy csalás!!!
Nekem nem fért be a boxba(amit tudtam is,de az emag úgy fogadta el a rendelést)
Így a linken tudtam megadni a címemet!
SMS érkezett, hogy kattintsak egy linkre, adjam meg az e-mail címemet stb., mert addig nem tudják megkezdeni a csomagom vámkezelését. Szerencsére nem rendeltem semmit, de aki szokott külföldről rendelni, fokozottan ügyeljen. A csomagküldő szolgálatok e-mailben kommunikálnak.
Csalás! Szélhámosok próbálkoznak! Link nincs az üzenetben, ráadásul Ők nem tudhatták, hogy ez az üzenet nem az okostelefonomra jött, hanem egy nagyon régire! De mindegy, mert soha nem nyitok meg "IDEGEN" helyről küldött linket és NEM adom meg az adataimat!
- SMS érkezett a következő szöveggel, ékezetes betűk nélkül: "Udv! Rendelset 101J2422478280 atvettuk.Feldolgozas alatt van,es hamarosan kiszallitjuk Onnek.Koszonjuk turemet!". - Azonnal TILTANI, vagy TÖRÖLNI a számot! (Nem lehet rendelési azonosítóm, ha nem rendeltem semmit!)
Hello aki rendelt valamit, az a terméke számárol megtudhatja miért.kapott innen smst, hogy adjon uj cimet mert nem fért be a boxba csomagja,, válaszolhatsz nyugodtan a linkre ha rendeltél vmit,, mert sameday...ro link et kaptam...ennyi...
Viber aktiváló kódot vártam a vibertől ,erre erről a telfonszamról jött SMS amiben pár db szám volt ,ez durva ilyen hülyének néz hogy nem veszem észre hogy nem eredeti ..pf
Finnországi bankom nevében (finnül)küldtek egy kódot egy (fogalmam sincs milyen)befizetéshez amire rá kellett volna kattintanom.
A vicc, hogy nem a finn telefonszámomra, hanem a magyarra(?)
Ma jött SMS, hogy a ... rendelést kézbesítik. Nem rendeltem semmit.
Sms jött ma a következő szöveggel: Huawei hitelesítő kód biztonsági telefonszám beállításához. Link nincs. Mondanom sem kell, nem állítottam be sehová semmit.
Sziasztok! Ma én is kaptam erről a számról SMS-t. A hozzászólásaitokat olvasva beugrott, hogy a doTerra cég átváltott a Sameday futár cégre. És valóban, meg is érkezett a csomag, a futárt megkérdeztem, ők értesítenek erről a számról.Honlapjukat megnézve, Romániában jött létre a cég, ezért ilyen a link hivatkozása. Üdv.
Valószínűleg szélhámosok próbálkozhatnak, csak nem értem miért, mert link nincs az üzenetben.
- SMS érkezett a következő szövegge, ékezetes betűk nélkül: ""Udv! Rendelset 5EHULN18368416 atvettuk.Feldolgozas alatt van,es hamarosan kiszallitjuk Onnek.Koszonjuk turemet!".
- Link nem volt benne.A számot visszahívtam (lehet nem kellett volna), és ott azt mondja: "Ezen a számon előfizető nem kapcsolható."
To access your bolt account, use code 5265. never share this code. id: ... üzenetet kaptam, link nincs az sms-ben.
5EHULN18528831 sz. rendelésemet átvették. sms-t kaptam. Pont rendeltem valamit, de ezzel a számmal nem egyezik semmi. Hamarosan értesítenek, írták.Hiába. Töröltem azonnal.Sajnos már "Volt szerencsém" :( kamu üzenetből, majdnem lenyúlták a pénzemet,de a bankom SOS közbelépett!!!
ma jött, de link nem volt benne
Ma kaptam sms-t. Egy román link jött hozzá, ez lett gyanús, főleg, hogy semmit nem rendeltem. Értesítettem a futárszolgálatot!
Ma kaptam sms-t. Egy román link jött hozzá, ez lett gyanús, főleg, hogy semmit nem rendeltem. Értesítettem a futárszolgálatot!
Ez a Sameday futárszólgálat. Az sms-ei kicsit furcsák a Trendshopping rendelseit szállítja.
Üdv!Acsomagod...easybox automába ...és még román link , ami nem létezik. Átverés szokásos formája a kapott sms.!
"Udv rendelesed 1ZO...13 ma kezbesitjuk. Modositas https: sday.ro. ..." Itt lett gyanús. Nyelvtanilag helytelen sms és román weboldal. A számon előfizető nem kapcsolható. Egy szerencsétlen DPD futár száma is szerepelt az sms-ben. Ő sem értette. Kamu sms!!!
A hozzászólás linket tartalmaz. Legyen körültekintő!
Ma kaptam erről a számról egy sms-t, semmi szöveg nem volt benne, csak egy pont.
Csomagrendelés. Se link, semmi kártékony az üzenetben. De nem rendeltem semmit. 😃
"Udv! Rendeleset 5EHULN18362110 atvettuk. Feldolgozas alatt van, es hamarosan kiszallitjuk Onnek. Koszonjuk turelmet!" - Azt javaslom mindenkinek, aki erről a számról üzenetet kap, hogy várja meg, míg megérkezik a rendelés, ne kattintson a hivatkozásra, és ne hívja vissza a számot. Hisz, mint írják, hamarosan úgyis kiszállítják :D
"Üdv! Rendeléset 5EHULN18347416 atvettuk.Feldolgozas alatt van,es hamarosan kiszallitjuk Onnek.Koszonjuk turemet!"
Üzenetbe ez állt,én nem várok csomagot.
Nem rendeltem semmit
Nem emlékszem mit rendeltem.
Csomagom összekészitve, hamarosan kiszállitva, igy szólt az üzenet. De én nem rendeltem semmit. Próbálkoznak.
Fizetős csomagot írt ez a szám de én nem rendeltem semmit.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.