Ezt a telefonszámot 1087 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
NAV nevében küldött sms.
Csaló a NAV nevében, ne kattintson senki a linkre. Adathalász. A NAV nem küldözget sms-t, különösen nem 70-es hívószámról.
Adathalász, NAV nevében
A mai napon én is kaptam, hogy a Nav adataimat frissíteni kellene......nem kattintottam rá!
Még mindig szórják az üzeneteket 05.01. Nem szabad rákattintani!!!
Alábbi üzenetet kaptam: NAV: Adatok frissítése szükséges. https: nav.gov.hu.id-51y8r.online. Tuti kamu
A hozzászólás linket tartalmaz. Legyen körültekintő!
En is kaptam csalotol Sms az baj ha rakattintottam linkre de semmit se adtam meg?
Ugyanezt a szöveget kaptam sms-ben, NAV: számlái zárolásra kerültek
Persze, hogy átverés, kamu sms, Most kaptam: NAV: számlái zárolásra kerülnek sms érkezett hivatkozás: https: nv.gov.hu.id-51y8r.online
A hozzászólás linket tartalmaz. Legyen körültekintő!
Hamisított telefonszám csaló sms. A link adathalász. Javasolt jelenteni..
Nekem is tegnap jött
NAV nevében SMS, linkkel
Csaló!!
Kamu, vigyázat csalók!
kamu
NAV nevében kamu
Én is kaptam sms-t, de gondolni való, hogy csalás,lopás. Stb
SMS-t kaptam a NAV nevében, linkkel.
Kamu
NAV nevében valami csaló. Nem SMS-ben fog kommunikálni az adóhivatal..
Nav nevében küld sms-t, hogy adategyeztetés szükséges. Link is van benne. Éppen aktuális lenne nekem a navos ügy, jó, hogy feljöttem erre az oldalra..
Csalás, ne kattints az SMS-ben küldött linkre, töröld, blokkold.
705299729
vodafon 705299729
Csaló! SMS-t küld a NAV nevében, hogy adategyeztetés szükséges, plusz küld egy linket.... vicces, hogy a NAV már SMS-t küld az ügyfélnek.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.