Ezt a telefonszámot 10582 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
nem lehet panasszal élni a vodafonnál ilyen ügyben, vagy az is felesleges lenne??
Sziasztok.Vodafon nevében hívott régebben.Adategyeztetés és előfizetés ajánlása címén.Akkor még kártyás voltam.Mmondom nem érdekel az elöfizetés.De adatokat akart.Azóta előfizetéses lettem.Ha Vodafone akkor ezt azóta tudnia kellene,,hogy nem kell előfizetés.Meg adategyeztetés re sms-ben szólítanak fel.
A vodafon ügyfélszolgálati száma. Csak eggyet nem értek a voafon olyan alkalmazottat fizet aki zaklatja az előfizetőket? Ráadásul évek óta? Valami nekem bűzlik. Holnap megprobálom felhivni ezzel kapcsolatban,csak az a baj akik ott vannak a telónál azok csak épp,hogy fel tudják venni és ami le van írva nekik azt tudják elmondani. Ennyi a tudomány.Nincs értelme csak a tíltás.
Kaptam én is a mai napon két hívást,bemutatkoztam azonnal letette.Egy dolgot tudtam tenni letíltottam! Ennyi! Tegye ezt mindenki!
Állandóan hívogat a fene hiszi el valaki ennyire rá ér...
Ez egy 70-es mobil
Állítólag a vodafone.Kedvezményes tarifacsomagot akart ajánlani(havidíjas) mondtam hogy nem érdekel,de azért csak hallgassam meg , mondom rendben.Elkérte az ügyfélbiztonsági kódomat , persze mondtam neki ,hogy nem tudom.De ha meggondolom magamat akkor ezen a számon vissza tudom hívni.Ennyi.Ügyfélbiztonsági kódot megadni telefonon keresztül?Nekem bűzlik az egész.
Vodafone ügyfélszolgálat. Naponta többször hívogat, annak ellenére, hogy már elmondtam neki, hogy nem érdekel az ajánlata.
Szinte minden nap hívogatnak. Egyébként a vodafone ügyfélszolgálat száma.
Többször sí hívott