Ezt a telefonszámot 13445 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Ma hívtak , nem tudtam felvenni , így később vissza hívtam , de nem szólt bele senki . Tiltottam.
Kétszer hívott, visszahívtam, de senki nem szólt bele :( elolvastam a hozzászólásokat és én is letiltottam. Köszönet
Engem is az MBH Bankra hivatkozva keresett egy semmirekellő aki (szerintem robothang volt) azt mondta, ha kérek visszahívást akkor az 1-es gombot nyomjam meg, ha nem akkor a 2-est. Már hétfőn azt hazudták, hogy vissza fog hívni valaki, hogy megoldják a problémámat. Erre tellett nekik. Bankfiókot is váltottam azóta.
Felvettem, nem hallottam semmit ezért letettem. Később visszahívtam, egyből felvették, de senki nem szól bele. Tiltottam.
Bele se szólnak, értelmetlen mbh ügyfélszolgálat
Ma hívtak erről a számról. "MBH bank-tól" ...gépi hang közölte holnaptól zárolják a számlámat így nem fogok tudni pénzt felvenni és jövőhéten levélben kiküldik az új bankkártyámat új pinkódokkal és majd kövessem az abban lévő utasításokat!
Természetesen miután bontották a vonalat felhívtam a bankot ahol az ügyintéző elmondta hogy valószínűleg csalók mivel náluk nincs ilyen telefonszámú ügyintéző. A számlámon kárt nem okoztak mint az kiderült... Tiltottam a számot. Mindenki vigyázzon velük mert csalók.
Engem is hívtak erről a számról de mivel a telefon "Lehetséges átverésnek" minősítette fel sem vettem.
MKB Bank. Azonosítást szeretett volna, személyes adatokkal. Elutasítottam.
Megfenyegetett, hogy rosszabbul fogok járni......
Sajnos vissza hivtam de csaknaz idő ment n szolt bele senki, remélem nem fizetek
Felvettem egyből letette. Tiltottam.
Kamu. Robot hang szól bele de rögtön le is teszi. Több lépcsős csalás és nekem nem az első.
Először jön a telefon ami gyakorlatilag ellenőrzi, hogy valaki felveszi-e. Ha igen akkor kicsivel később jön a kamu SMS ami pénzt akar mindenféle kamu jogcímen.
Fel sem vettem, spamnek jelezte a telefon.
Engem is hívott, automata női hang az MBH bank nevében, kérte, hogy azonosítsam magam születési év,hó, nap, és az irányítószámom, de mivel automata hívás nem volt időm (szerencsére) beütni megfelelő sorrendben, közölte, hogy az azonosítás nem megfelelő és kilépett.
KAMU!! KAMU!!
MBH Bank nevében hívogatnak. Nem vagyok MBH Bank ügyfele, mégis kéri, hogy azonosítsam be magam.
Bontottam és tiltottam a vonalat
Ne adja meg senki az adatait!!
Automata hívás női hanggal, mely szerint az MBH Bank, és kérik, hogy rendezzem a hiteltartozásom. Természetesen, semmi közöm az említett bankhoz, azonnal tiltólistára került.
MBH Bank nevében hívott... a töredezett automata szöveg már gyanús lett, a férfihang minimális tájszólása, Szusza Ferenc néven mutatkozott be (köszi :)) ill. a 70-es szám, ügyfélazonosítást akart. Bontottam a vonalat, tiltólista.
OTP Bank nevében jelentkezett be ma.
Az MKB bankra hivatkozott a hívó, személyes adatokat kért az azonosításhoz. Kértem, küldjenek levelet, ha kommunikálni szeretnének. Szerinte ez nem lehetséges, fáradjak be a bankfiókba.
Felvettem, de az ügyintéző kapcsolása előtt bontotta a vonalat.
Mkb. bank.
MKB BANK
Budapest Bank. valos szam. automata az ujrahivas, ha nem er el,normalis,h ilyen sok.
Budapest bank
Három nap alatt 27-szer hívott. Ha visszahívom, nem veszi fel. Tiltólistára tettem.
Azt állítja, hogy ő a Budapest Bank és adjam meg az adataimat. Naponta felhív, de levelet nem hajlandó küldeni.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.