Ezt a telefonszámot 924 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Valami kamu cégminősítő vállalat-ként próbálja eladni magát...
KAMU!!! Hívott a kiváló vállalkozásom miatt és 75 ezer forintos díjat akarták, hogy fizessek. hogy megkapjam. Át is kapcsoltak egy másik számra ahol pedig már tudták hova van bejelentve a cég...mivel foglalkozik. Elég meggyőző, de nehogy fizess.
KAMU!!! A cégem teljesítménye kiváló tanúsítványt ért el, mindenféle módon használható módon küldik a tanúsítványt 187e Ft-ért. 2 részletben is fizethetem. Minden céges adatomról volt információjuk. Kértem e-mailen az ajánlatot, ami nem érkezett meg.
Hulla kamu…. Nehogy fizess!
Kamu megkeresés a cégemmel kapcsolatban. Bekamuzta, hogy a cégem a legjobb 9% között van, amihez gratulált és utána mindenképp egy személyes találkozót akart volna összehozni, hogy bemutassa a lehetőségeimet. De nem derült ki, hogy mivel kapcsolatban
Angolul beszél miután vissza hívom gép
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.