Ezt a telefonszámot 693 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Vitaminokat akkar ajánlani
Nekem is kiírta, hogy Győr, felvettem, majd halóztam és senki nem válaszolt, így 6mp után leraktam. Tiltom!
kiírta a telefon, hogy spam gyanús. Nem vettem fel
Felvettem, de nem szólt bele senki és gyorsan ki is nyomtam. Tiltottam.
Most kaptam én is erről a számról hívást, felvettem, de olyan mintha én tárcsáztam volna. Annyit írt ki, hogy Győr. Azonnal tiltottam.
Velem is ez történt. Hívás reggel. felveszem és mintha én tárcsáznék valakit. letettem mielőtt bárki válaszolt volna.
Hívtak erről a számról, de nem tudtam felvenni. Ahogy látom nem jó baj..
Autóban ültem, amikor erről a számról kerestek. Oda sem néztem, csak a kihangosítón rányomtam a hívás fogadása gombra, ezután olyan hangot hallottam a kihangosítóból, mint amikor én kezdeményezek hívást. Azonnal megszakítottam a vonalat.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.