Ezt a telefonszámot 2159 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Miután 2x kinyomtam a számot, még 5x hívott egymás után, egy rendelést adtam le egy krémmel kapcsolatban, de közben utána olvastam hogy nem megbízható, ezért vissza mondtam. A telefonban a nő elég mérges hangnemben kiosztott hogy hogy képzelem, majd rám vágta a telefont. :D
Januar 23-tol hiv nem vettem fel, blokkoltam a szamot ennek ellenere napont 4x hiv. Telefonaltam tudakozohoz az en szolgaltatomhoz.Senki nem tud tenni semmit.Forduljak a rendorseghez.Persze ok pont ezzel fognak foglalkozni.
állandóan hívogat eröszakosan ma 13x
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.