Ezt a telefonszámot 25445 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Csalás szagú, primitív (c-típusú) hangú ember, személyes adatokat szeretne kicsikarni
Közvélemény kutató
Közvéleménykutatóként jelentkezett,de 30 másodperc után bontotta a vonalat. Gyanús volt a tevékenység,így a tiltást választottam.
Közvélemény kutatás
Felvettem a hívást, de ezután azt hallottam, mintha kicsöngne, pár másodperc után megszakadt a vonal.
Hívott, de nem vettük fel, úgy látom jól tettük.
Közvélemény kutatás
Felvettem, de azonnal szétkapcsolt, senki sem szólt bele.
Ma, dél körül hívott, megnéztem, de nem tudtam volna felvenni, egyébként is furcsa szám, budapesti? Nem hívtam vissza, úgy látom jól tettem.
Szép Napot! Ma hívtak ezen a számon. Társadalomkutató kft-ként mutatkozott be. Spamot jelzett a telefonom. AZT ÍRTA : NE VEDD FEL
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.