Ezt a telefonszámot 22586 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
FIDESZ vakvonal, aki felveszi annak automatikusan lerakja és egyben menti is egy belső adatbázisba. Ezután (rá 3-4 napra előre rögzített üzenetet játszik le az aktuális FIDESZES képviselő nevében és vagy a miniszterelnök hittérítő beszédét az aktuális ellenfél ellen).. magyarul propaganda vonal, aki akarja a viktorszunk hangjára verni az vegye fel és hallgassa, ellenkező esetben semmi érdemi információ birtokbába nem jut.
Ez a szám kb. egy hete folyamatosan naponta többször hív. Az elsőnél felvettem, lerakták azóta tiltva van. A mai nap ( 3. hó 31.) Legalább ötször próbálkozott, de csak a 70-es telefon számon. A 30-ason nem keresett.
Már engem is többször próbált hívni
Ma felvettem, ő letette!
Igen hívott egyet csőrrent de a telefonom letíltotta!
2025.03.31 11:30 és 15:00 próbált hívni, másodikat felvettem, nem szólt bele senki.
Tiltottam.
tegnap, 26-án, és ma 27-én hivott ez a szám, nem tudtam fölvenni, vissza nem hivom...
Napok óta látom hogy többször próbál hívni ez a szám.A telefonom autómatikusan spam hívásnak minősíti .Már ez sem túl jó jel ,ezért úgy döntöttem hogy a mai nappal le is tiltom.
Napok óta próbálkozik többször a vezetékessel. 2x felvettük nem szól bele senki.
háromszor hívott 2 nap alatt, egyszer sem vettem fel
Ma hívott 11 után, nem vettem fel.
ma fél 1 körül hívott. Felvettem, nem szólt bele, leraktam. Később próbáltam hívni, azonnal szétkapcsolt.
Néhány hónapja rendszeresen hív ez a szám, van hogy naponta többször is a vezetékes telefonon. Nem szoktam felvenni. Túl sok a 9-es szám, már ez sem megszokott.
Nekem vmi szemerősítő és ízületi fejlesztést akart ajánlani. Az első 23 mp után leállítottam és letiltottam ezt a számot.
Zaklató. Nem szól bele senki.
zaklató. nem szól bele. többször próbálkozik. nem kell felvenni.
Nem szól senki bele. Miután lerakod vírusos linkes smst kapsz. Dögöljön meg aki ezt csinálja!!!! Az egész családja haljon kínhalált!!!! A vérvonala pusztuljon ki. Ne szaporodjon tovább!!!
Kamu. Adathalász rohadék. Zaklató nyomorék. Tiltva. Nagyszülőket zaklatta. Hívjon engem, csuklani fog az egész családja!!!!!
Kamu. Adathalász rohadék.
A leítak alapján megtudtam.
Köszönöm.
Nem vettemnfel,ismeretlen szám.
Engem is már többször hívott a legkülönbözőbb időpontokban de gyanús volt a szám, hogy marketing lehet! Ezek szerint jól gondoltam.
Természetesen nem vettem fel! Mit erőszakoskodik? Minek zaklat telefonon nem veszek semmit egyszer már megjártam!!!!!
Többször is hívott, de a felettem, nem szólt bele
Túl sok az egyforma szám! Az ilyet fel sem veszem!
Budapestről egy gyógyközpontból telefonált egy kedves hölgy. Szemerősító kapszulát ajánlott most 50% kedvezménnyel 8 600 Ft-ért. Nem kértem. Megköszönte, hogy meghallgattam és elbúcsúzott, nem erőltette a vásárlást.
Gyógyközponttól telefonált
Minden hèten hív nem veszem fel.
Zaklatás
Hosszú csengetés után felvettem. Nem szólt bele senki. Szinte azonnal hallottam egy csengő hangot, mintha én hívtam volna a számot! Gyorsan letettem!
Napjában többször hívja a vezetékes telefonunkat. Zaklató!
Egy hölgy telefonált kiírta, hogy valószínüleg spam, felvettem, xy-volt valami gyógynövényes dolog... Azonnal letettem
Vonalas telefonomon hívott többször is, de csak este láttam a kijelzőn a nem fogadott hívàst.
Óvatosan, nem pesti szám, 19-es behivó, az pedig nem Pest. A vezetékes számomat hívta. Nem vettem fel.
Gyógynövény és egészségkutató intézetként mutatkozott be. Szem vitamint és porc erősítőt szeretett volna eladni.
A vonalas rögzítő jelezte a felvételt. két-három csengés után Női hang mondja valakinek ˝ ha nem érjük el, bepereljük˝ Kérdem én, mire fel? Semmi dolgom a telefonszámos hívoval.
A héten kétszer hívott ez a szám
Napok óta hívogat ez a szám a vonalas telefonon. 2-3-szor/ nap. Nem vettem fel, mert gyanúsnak találom.
Vonalason hívott, először felvettem de lerakta. Napjában többször is hívott, azóta nem vettem fel.
Vigyázat,, nem pesti szám mert ez 0619 999 948 tehát külföldi hekker!
Minket is hívogat naponta, kétnaponta, de mivel ismeretlen a szám, és gyanús, nem vesszük fel!
Ma délelőtt hívott , mivelismeretlen a szám nem vettük föl. Az elmúlt napokban gyakran hívnak ismeretle - még külföldi is van közöttük ( pl. Irá,n Zambia stb).
Több naponta hív, nem szól bele senki. Már nem veszem fel.
A héten többször is keresett ez aszám. Ma 3X, nem vettem fel, emlékeztem rá korábbról. ismeretlen számot nem veszek fel.
Izületi kapszulákat ajánlanának
Felvettem, nem szólt bele senki.
Ma este 20. 30-kor hívott vonalas telefonon. Nem szólt bele. A háttérből zaj hallatszott.
Bemutatkozás nélkül kezdi mondandóját. Gyógynövény....ennyit tudott mondani mert belengettem neki, hogy a következő hívàs utàn feljelentem zaklatásért. Napok óta hívogatnak változatos időben!
Igen ma 13 óra hívás - nem szólt senki ,hamar kinyomtam
Engem is hívtak. Nem vettem fel, de ez a számom (vezetékes) nincs kiadva sehol, tehát valószínű végighívják az adott körzetszámot.
Felvettem, de nem szólt bele senki.
Engem is hívtak ,de ismeretlen számot soha nem veszek fel !!!!
Fogadtam a Protokoll hívást szemvédő vitamint és ízületi készítményt ajánl!
"jónapot kívánok a [...] egészségközpont [...] emelt hatóanyagú szemcsepp [...] 2 percben mondhatom?"
Ma hívott, nem szólt bele a hívó.
Engem ma hívott 12.01 órakor, nehezen, de felvettem, nem szólt bele senki, a vonal megszakadt. Idegen számot nem szívesen veszem fel.
A mai napon én is kaptam hívást 17:05 körüli időben, mikor felvettem bontotta a vonalat. Természetesen nem hívtam vissza!
Ma hívott 14:32 -kor, felvettem nem szóltak bele. Javaslom, hivatalból tiltsa le a posta ezt a számot!
Naponta többször hívogat ha felveszem nem szól bele.Nem tudni kicsoda.
Engem is kerestek 12ó25-kor Nem voltam itthon nem hívtam vissza! GYANUS volt!
Zaklatónak vélem. Rendszeresen hívogat, naponta több alkalommal. Egy akalommal felvettem, nem szólt bele senki! Már többé nem veszem fel. Az illetékeseknek tiltania kellene ezeket a zavaró egyéneket!
Már ott tartok, hogy egyetlen ismeretlen számot sem veszek fel! :)
Már ott tartok, hogy egyetlen ismeretlen számot sem veszek fel! :)
hívtak erről a számról, de úgy érzem, hogy nem kell fel venni
Engem is hívott ma. Ez a szám már egy ideje tiltva van nálam. Zaklató.
Sokszor hívtak már de nem mertem felvenni.Nem tudom ki zaklat bizonyosos idő elteltével.
Állandóan hivogat/zaklat
Minket is hívnak szinte naponta többször is, még az esti órákban is! Soha nem veszem fel! Engem is felháborít a zaklatásuk! Jó lenne, ha az "illetékesek" akiknek megvan a lehetősége, letiltaná ezeket az ismeretlen hívásokat!
Azótsa hívogatnak, mióta rendeltem egy Szent ........ nevű patikától. Sőt, postán is küldtek tájékoztatót. Egészségközpont. Nem száll le rólam.
Már többször kaptam hívást erről a számról. Ma többször is. Visszahívtam, de azonnal bontotta a vonalat.
Hívott, nem szólt bele, tiltottam!
Bejelentettem az Adatvédelmi Hivatalnak, de semmit nem tettek. Ma már senki nem védi meg az embereket az ilyen zaklatóktól és kéretlen hívásoktól. Kérdés lenne az is, hogy honnan jutott tudomásukra a telefonszámunk.
Mai hivó Egészség és Medikal center nevében akart tájékoztatni ízületi dolgokkal kapcsolatban
Többször hívott egymást követően. Felvettem, nem szólt bele. Letiltottam. Köszönöm!
Miután kicsengett nálam ez a szám.,,Közöltem vele hogy a rendörség felvételt készit a beszélgetésünkröl,,Sajnos azonnal letette.SPAM -rs vettem.Huncutok mert legutóljan nem ezen a számon próbálkozott az 5 db 9 és szám volt gyanús. EZEK adathalászoKk Spam.es vége.
Hétfőn hivott kora délután. Felvettem nem szólt bele és bontotta a vonalat
Termék marketing, tiltottam
Felvettem, aztán egy másodperc múlva a hölgy elindította az automata lejátszást, egészségügyi központból keres és terméket szerett volna a nyakamba sózni. Letiltottam.
Felvettem. Pár mp csend,majd letette.
Nagyon szépen köszönöm elolvastam a hozzá szólásokat engem is vonalakon keresett nem tudom ki volt
Mindig kedden 11h45 és 12h00 között hívogat. Elég volt. Blokkoltam.
Önkéntelenül felvettem, vonalason hívott, nem szólt bele, letette.
Call center telefonszám külömbözö termékeket kínál!
Csengés nélkül jött. Fenti vélemények alapján letiltottam.
🔥🍁🔥 VIGYAZZZZ...NE....🌲🍎🌲
Eleve SPAM-ként jelezte a telefonom, fel sem mertem venni. A budapesti telefonhívásokat én már fel sem veszem, vonalas telefont alig használ már valaki... De azért a mobilszámmal is legyetek óvatosak.
Keddi napon felvettem, bontotta a vonalat. Szerdán, csütörtökön is hívott nem vettem fel. Majd írt. "Most nem alkalmas. Mi újság?" Letiltva.
Valamilyen látás erősítő kapszulát ajánlott.Bontottam és tiltottam a számot!
Napok óta hivogat, számomra ismeretlen, nem veszem fel. Aki ismer, benne van a telefonomban, más nem érdekel.
Felvettem, de nem szólt bele senki.
Felvettem, nem szólt bele senki. Nem lehet kinyomozni kié ez a szám?
Felvettem, letette.
Felvettem, letette
Felvettem, letette!
Mindig Tv
Mindig Tv
MINDIGTV
Antenna Hungária Zrt.
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.