Ezt a telefonszámot 49701 alkalommal keresték. Olvassa el mások hozzászólásait, hogy megtudja kihez tartozik ez a telefonszám. Ha esetleg Ön is kapott hívást erról a telefonszámról, és megtudta kihez tartozik a szám, segítse a többi látogatót egy hozzászólással.
Nem követek el banki visszaéléseket .
. Az MBH bank nevében küldtek aplepay aktiválókódot, az androidos telefonra amelyel sikeresen vásároltak a revoluton keresztül. Panaszra a bank mosta kezeit, csakis az ügyfél a hibás. A telefonszám eredetét nem is vizsgálták. A vásárláshoz nem kért a bank sem sms kódot, sem internetes vásárlási jelszót. A banki tájékoztatás szerint ha ők biztonságosnak ítélik a tranzakciót nem kötelesek betartani a biztonsági protokolt.Igy le tudták nyúlni az összeget. Elég gyanús hozzáállás. Ezek alapján banki visszaéléseket is elkövethetnek! Ezeket figyelembe véve szerződjön bárki a z említett pénzintézettel.
Ma hívott egy hölgy, Kínából. Informálni szeretett volna, tiltottam
Smst kaptam és kamu csaló áll mögötte
Ma erről a számról kaptam egy sms-t , hogy a "párom mindent bevallott , rendezzük ls ezt telefonon , ha nem akkor megkereslek személyesen mert már mindent tudok rólad" nevetséges , a számot jelentettem.
Tegnap ezen a számon kereset egy hölgy/ név szerint ( Balogh Emília) hogy a "kriptonvaluta befektetésem" nyereségem van! Hűűű azta! Nyertem!!! . De nem mertem vele foglalkozni .... NINCS KRIPTON- om
Microsoft kétfaktoros hitelesítéshez küldtek kódot, valós.
A gyanús SMS törlésre került. A megszólítás sem stimmelt, és egy elég fura linkre akarták, hogy kattintsak, miszerint a csomagom nem tudják kézbesíteni. Nem rendeltem semmit.
Ma egy olyan üzenet érkezett erről a számról,hogy a csomagomat nem tudták kézbesíteni és kattintsak a lenti linkre. Nem kattintottam rá... Ellenben az előzményekben ugyanerről a számról érkezett már nayin sok valós sms-is a Sheintől, a CCC-től, valamint a Facebooktól és az Instagramtól hitelesítő kód is.
"Password has been removed!" kezdettel és cadil.co.uk aláírással (soha nem voltam kapcsolatban velük) érkezett az sms. Alatta " Unsubscribe: (link)". Az csapda lehet! (Az sms tartalma alapján egyébként exkluzív reklámajánlatnak tűnik, valamilyen ruházati termékek új kollekcióját ajánlja.)
Mi az a telefonszám-hamisítás? Tájékozódjon itt.